Busy door-to-door

W firmie Olivier Euro Trans dbamy o komfort i zadowolenie klienta. Dlatego do oferty wprowadziliśmy usługę, która pozwala na maksymalne skrócenie czasu podróży oraz zmniejszenie jej kosztów. Nasze busy z Polski do Niemiec i do pozostałych dwóch krajów europejskich zapewnią Ci komfortowy przejazd w systemie door-to-door. Odbierzemy Cię pod wskazanym adresem i zawieziemy w wygodne dla Ciebie miejsce.

Busy door-to-door to wyjątkowa wygoda dla tych klientów, którzy podróżują często lub wybierają się za granicę z dziećmi. Możliwość przejazdu spod domu pod wskazany adres jest też wygodnym rozwiązaniem dla seniorów oraz osób niepełnosprawnych. Dzięki tej usłudze nie muszą oni poszukiwać innych środków transportu ani ponosić dodatkowych kosztów, jakich wymaga dotarcie do przystanku.

Dojeżdżamy do klientów w sześciu województwach

Busy door-to-door to komfortowy, szybki i bezpieczny sposób na podróż do Belgii, Holandii lub Niemiec. Działamy na terenie sześciu polskich województw – wielkopolskiego, łódzkiego, opolskiego, śląskiego, dolnośląskiego i lubuskiego. Jeśli rozpoczynasz wyprawę w jednym z nich, kierowca odbierze Cię pod wskazanym adresem. Dotrzesz również bezpośrednio do domu w drodze powrotnej. Dbamy o to, aby wyjazdy naszymi busami spełniały wszystkie oczekiwania klientów, a jazda z nami budziła wyłącznie pozytywne emocje.

(+48) 794 583 131

Zadzwoń