Busy z Polski do Niemiec, Belgii i Holandii – międzynarodowy przewóz osób

Firma Olivier Euro Trans zajmuje się organizacją przewozów pasażerskich na trasach międzynarodowych. Umożliwiamy przejazd w komfortowych warunkach i możliwie krótkim czasie do trzech krajów docelowych. Pracujesz z jednym z nich i chcesz utrzymywać kontakt z rodziną? A może wybierasz się za granicę w celach turystycznych? Wybierając nasze busy z Polski do Belgii Holandii i Niemiec, bezpiecznie dojedziesz pod wskazany adres.

Priorytetem firmy Olivier Euro Trans jest pełne zadowolenie klienta. Dlatego nie tylko zapewniamy wygodne wnętrza pojazdów z miękkimi, profilowanymi siedzeniami i klimatyzacją. W odpowiedzi na potrzeby pasażerów dostosowujemy trasy, miejsca postojów i formę realizacji usług do ich oczekiwań. Wiemy, że dobra firma przewozowa to nie tylko uprawnienia i sprawny tabor samochodowy. Jesteśmy otwarci na potrzeby pasażerów, dla których podróż busem z Polski do Belgii czy Holandii ma być przyjemnym doświadczeniem.

 

Nasze trasy przewozowe

Nasze busy z Holandii do Polski oraz na pozostałych trasach prowadzą wyłącznie doświadczeni, życzliwi i chętni do pomocy kierowcy. Dzięki dobrej znajomości szlaków, po których kursują, każda podróż odbywa się w przewidywanym czasie.
Ekspediujemy:

  • busy z Belgii do Polski,
  • busy z Holandii do Polski,
  • busy z Niemiec do Polski,
  • busy z Polski do Belgii,
  • busy z Polski do Holandii,
  • busy z Polski do Niemiec.

Wybierz podróż z Polski do Belgii, Holandii lub Niemiec z firmą Olivier-Bus.

 

Wynajem busów

Regularne kursy busów na trasach do wybranych krajów europejskich nie wyczerpują jeszcze naszej oferty. Klientom proponujemy także wynajem pojazdów z kierowcą w celu realizacji przewozu na trasach międzynarodowych. Bezpiecznie i szybko oraz w komfortowych warunkach dowieziemy grupę szkolną na wycieczkę, kibiców na zawody sportowe, a seniorów na pielgrzymkę.

Wynajmij busa z kierowcą na wyłączność w różne części Europy.

(+48) 794 583 131

Zadzwoń